MOJE OBLÍBENÉ 0 KS

KOŠÍK 0 KS ZA 0


Proč HAWORTH

Vysoké nároky na kancelářské a veřejné interiéry dané dnešním způsobem práce maximálně zohledňuje kancelářský nábytek firmy Haworth. Již od svého založení v roce 1948 ve městě Holland ve státě Michigan, USA vycházela společnost Haworth ze dvou hlavních zásad: inovace a flexibility.

Ve druhé polovině 80. let 20. století se proměnila v globální společnost expandující do Severní Ameriky, Evropy a Asie. Expanze do Evropy pro ni znamenala nákup a začlenění mnoha společností s ještě delší a různorodější historií, jejichž kořeny a zkušenosti sahají až do 19. století. Stále rodinná firma Haworth Inc. dnes působí ve více než 120 zemích světa a zaměstnává téměř 10.000 pracovníků. V současné době je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku a celkových řešení kancelářských interiérů na světě. Jeho interní tým, spolu se světovými designéry nepřetržitě zkoumá všechny aspekty „života v kanceláři“ a usiluje o jeho zlepšení.

Společnost Haworth působí na českém trhu od roku 1995 a od roku 2003 spolupracuje se společností Scandium, která je v současné době jejím největším specializovaným a autorizovaným dealerem. Od roku 2006 můžete firmu Haworth Czech navštívit v jejím novém showroomu v komplexu BTP Chodov, který byl otevřen současně se vznikem založením její české pobočky v Praze.

Haworth nabízí produkty pod názvy čtyř značek:

  • Castelli - Inovační oddělovače prostoru a nábytek s duchem italského designu.
  • Dyes - Flexibilní systémy kancelářského nábytku pro dynamické organizace.
  • Comforto - Ergonomické sezení s vysoce funkcionální, inovativní hodnotou a kvalitou.
  • Art.collection - Vysoce kvalitní vybavení manažerských kanceláří v nezaměnitelném designu.