MOJE OBLÍBENÉ 0 KS

KOŠÍK 0 KS ZA 0


GRATULUJEME! PRÁVĚ JSTE OBJEVILI FIRMU SCANDIUM.

Pro svět to asi nebude mít takový význam, jako když v roce 1879 švédský vědec Nilson objevil prvek, který se stal součástí periodické tabulky. Pro vás ale přesto tento objev může být docela užitečný.

Co by vás jako čerstvé objevitele mohlo nejvíce zajímat? Firma SCANDIUM byla založena v roce 2002 Jaroslavem Čechem a Pavlem Roubalem - dvěma společníky, kteří se již řadu let předtím pohybovali v oblasti kancelářských a veřejných interiérů. Ve vedení společnosti jsou aktivní i v současnosti.

Prvotní myšlenkou při vzniku společnosti bylo zaměření na osobitý, charismatický a funkční interiérový design. Právě takovými vlastnostmi se mohou chlubit kousky z dílny skandinávského designu, jehož kouzlu oba zakladatelé již dávno podlehli. Zaměření na Skandinávii nakonec dalo naší společnosti i jméno. Dnes zastupujeme již více než dvě desítky značek skandinávského designu, jak těch tradičních a léty prověřených jako Adelta - Eero Aarnio collection, Swedese nebo Blå Station, tak mladých progresivních firem jako OFFECCT, David design a Playsam. Přirozeným vývojem vznikla potřeba doplnit sortiment produktů o kvalitní portfolio nábytku pro kancelářské a veřejné interiéry. Volba padla na společnost Haworth – druhého největšího výrobce kancelářského nábytku na světě. V současnosti jsme již sedmým rokem autorizovaným dealerem této společnosti pro Českou a Slovenskou republiku.

A stejně tak jako se skvělé vlastnosti prvku SCANDIUM projeví naplno až smícháním s hliníkem, čímž vznikne neuvěřitelně lehká a pevná hmota, která se využívá s oblibou u špičkového sportovního vybavení nebo v kosmickém průmyslu, tak i naše síla se naplno projeví teprve při využití všech našich komplexních služeb.